loading
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Každý má kafe, důležitý je Yakima [Ja-Ký-Má].

 

Jsme lokální pražírnou výběrové kávy s důrazem na velkoobchod a zakázkové pražení.

Yakima Coffee praží čerstvou sezónní surovinu pouze na objednávku, čímž zaručuje maximální čerstvost a následnou nezaměnitelnou chuť každého správně připraveného šálku kávy.

 

Od srpna 2020 jsme se v projektu VřelýKafe otevřeli také zákaznikům malobchodním Najdete nás na adrese Benátecká Vrutice 191. Otevírací dobu najdete na Instagramu VřelýKafe nebo na FB Yakima Coffee. Těšíme se na Vaši návštěvu našeho netradičního Espresso Baru. 

 

V nabídce najdete aktuální sklizně z naší Stalé nabídky regionů a Limitované edice káv, které pro Vás vybíráme přímo od farmářů nebo renomovaných dodavatelů s výběrovou kávou.

Již 10 let připravujeme pro kavárenské koncepty Espresso směs na míru dle chuťového profilu. Yakima Coffee Vám namíchá dokonalou Espresso směs nebo doporučí jednoduhovou kávu praženou na tuto přípravu, pod Vaší vlastní obchodní značkou.

Chcete nabídnout svým hostům jinou přípravu kávy? Zvolte Batch Brew či alternativní metody přípravy filtrované kávy, kde vynikne prvotřídní chuť jednodruhových výběrových káv.

Yakima Coffee koncept Automatické kávovary pro Vás namíchal zrnkové směsi vhodné pro způsob přípravy kávy v plně automatických kávovarech, které Vám zpříjemní pracovní nasazení v kancelářích nebo pohodu ve Vašich domovech.

Ať si zvolíte jakoukoliv formu přípravy kávy, každá z nich vyžaduje správně zvolenou čerstvě upraženou surovinu, kterou Vám z naší nabídky rádi doporučíme.

Mottem Yakima Coffee je spokojenost koncového zákazníka. Kvalitní produkt a kontinuální zákaznická podpora je pro nás samozřejmostí.