loading

Lamanti Spazio 1601 Pro

Producent automatických kávovarů Lamanti je naším partnerem, jehož výrobky rádi doporučujeme svým klientům. Hlavním důvodem je samozřejmě prostý fakt, že nám naše káva připravená na přístrojích Lamanti chutná. Jsou místa, kde má automatický kávovar své opodstatnění a my jsme přesvědčeni, že právě Lamanti nabízí nejvyšší možnou kvalitu.

Kávovary Lamanti jsme si velice rychle oblíbili také proto, že jsou neustále vyvýjeny tak, aby připravovaly kvalitní kávu v prostředí kanceláří, recepcí a gastronomických provozů, kde z různých důvodů najde využití automatický přístroj, a to s minimalizací zásahů obsluhy. I automatické přístroje totiž vyžadují pravidelné čištění a servis, což je často opomíjeno - s tímto vědomím jsou kávovary Lamanti konstruované a snaží se tak o zachování kvality připravovaných nápojů za všech okolností. Výjimečné jsou například automatickým čištěním šlehače mléčné pěny, nebo dokonce patentovaným čištěním spařovací jednotky.

V naší nabídce najdete Lamanti 1601 Pro, který je vhodný pro zatížení 30 až 80 káv denně. Uplatnění tedy najde ve středně velké kanceláři, recepci, nebo malém gastronomickém provozu.

Technické vlastnosti

S kávovarem Lamanti Spazio 1601 Pro připravíte snadno a rychle všechny oblíbené kávové nápoje. Capuccino nebo Latte Machiatto s jemnou hladkou mléčnou pěnou získáte jednoduše, bez manipulace s šálkem, pouhým stiskem jednoho tlačítka.Tento kávovar je určen pro místa s denní přípravou až  80 šálků kávy. Při jeho vývoji jsme využili zkušeností profesionálních baristů. Cesta k dokonalému espressu začíná správným, jemným pomletím kávových zrn. Lamanti Spazio 1601 Pro má robustní kónický mlýnek s nastavitelnou dobou mletí s přesností na 1/10s. Proto je možné nastavit množství kávy zcela přesně, bez kompromisu. Pouhým stiskem tlačítka připravíte neobyčejně plné espresso. Samozřejmostí je možnost nastavitelné teploty spařování.Již v základní konfiguraci je kávovar vybaven možností propadu kávových zbytkůpod desku stolu (využití velkého odpadního barelu) nebo možností nasávání vody z externího zdroje. Nastavení kávovaru lze uzamknout heslem a zamezit tak neoprávněnému přístupu do menu kávovaru.Milovníci dokonalých mléčných specialit ocení systém vysoké kvality přípravy Latte Macchciata, kdy kávovar umí automaticky přepnout z přípravy teplého mléka najemnou mléčnou mikropěnu. Údržba mléčných cest je usnadněna na maximum - pouhý stisk tlačítka a kávovar si umí vyčistit mléčné cesty včetně přívodní hadičky mléka!S profesionálními kávovary Lamanti Spazio získáváte také profesionální přístup v péči o Váš kávovar. Po 9-ti měsích provozu Vašeho kávovaru Vám bezplatně zkontrolujeme a kompletně vyčistíme Váš kávovar v našem autorizovaném servisním centru. Tato servisní prohlídka je zcela bezplatná včetně zajištění dopravy kávovaru do servisního centra a zpět. Toto je péče Lamanti.Barva: lesklá bílá, lesklá černá nebo jakákoli jiná barva dle Vašeho individuálního přání. Kávovary Lamanti přizpůsobíme barvě každého interiéru.

Hlavní přednosti

●  Cappucino, Latté Machiatto, Espresso, Ristretto pouhým stiskem jednoho tlačítka
●  Patentovaná spařovací jenotka s automatickým systémem čištění (!) a robustní mlýnek (!)
●  Vestavěný šlehač mléčné pěny s automatickým systémem čištění pro sametově jemnou mléčnou mikropěnu
●  Jednoduché dotykové ovládání s přehledným českým textovým displejem
●  Velký zásobník zrnkové kávy o kapacitě 750g
●  Robustní kávovar pro přípravu 30-80 šálků za den
●  Dva nezávislé termobloky (!) pro maximální teplotní stabilitu a velký výkon
●  Možnost napojení kávovaru na externí zdroj vody díky výkonnému čerpadlu
●  Velkoobjemový zásobník na kávový odpad (!) s kapacitou až 60 káv
●  Zásobník na odpadní vodu s kapacitou až 2 litry (!)
●  Režim správce s možností uzamčení kávovaru před nežádoucím přenastavením hodnot
●  Nenulovatelné počítadlo (!) jednotlivých druhů udělaných nápojů
●  Možnost propadu kávových zbytků (!) pod desku stolu do sběrného barelu
●  Inteligentní systém chybového hlášení, všechny informace se přehledně zobrazují na displeji
●  Možnost individuálního barevného provedení s výběrem z více než 80 000 barev(příplatková služba)

Technické specifikace

Napětí 220-240 V / 50-60 Hz
Příkon 1400 W
Tlak čerpadla 19 Bar
Síla kávy (libovolně kalibrovatelná) 7-17 g
Teplota spařování (nastavitelná ve 3 stupních) 88-92 °C 
Objem nádoby na vodu 2l nebo napojení na externí zdroj
Kapacita zásobníku kávy 750g
Kapacita zásobníku kávového odpadu až 60 porcí
Kapacita zásobníku na odpadní vodu 2l nebo napojení na externí zdroj
Výška kávové výpusti 80-140 mm
Délka přívodního kabelu 1,2 m
Rozměry 450x302x520 mm
Rozměry s rozšířeným zásobníkem kávy (HxŠxV) 450x302x625 mm
Hmotnost 14 kg
 
Záruční doba je 12 měsíců (při koupi jako fyzická osoba pak 24). Starat se o Vás - zákazníky Lamanti - bude pražské servisní centrum. V případě poruchy bude kávovar vyzvednut v místě instalace - nemusíte se tedy starat o jeho zaslání / dopravu. Většína servisních úkonů je provedena už za 24 hodin po doručení kávovaru do servisu, i přesto je ale možné si zapůjčit náhradní kávovar, aby Vaši zaměstnanci a hosté nebyli ani den bez kávy. Mezi další příjemné benefity zn. Lamanti patří návštěva servisního technika do devíti měsíců od koupě, která je bezplatná.